PANELE FOTOWOLTAICZNE

 


 

Panele Fotowoltaiczne, pv, fotowoltaikaPanele fotowoltaiczne to urządzenia służące do przetważania światła słonecznego w energię elektryczną. Bardzo dynamiczny rozwój fotowoltaiki pozwala zaoferować coraz to wydajniejsze panele dzięki którym będą Państwo w stanie praktycznie w całości pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną w swoim gospodarstwie

domowym i nie tylko.

Dobór instalacji fotowoltaicznej.

 

Jednym z najważniejszch apektów przy montażu paneli fotowoltaicznych jest określenie optymalnej mocy instalacji do indywidualnych Państwa potrzeb. Potrzebną wielkość instalacji możemy określić na podstawie rachunków za energie elektryczną. Warto przy tym zaznaczyć, aby instalacja była samowystarczalna, należy uwzględnić system opustów. W przypadku instalacji instalacji do 10kW - przy oddawaniu energii do sieci, możemy w późniejszym terminie odebrać tylko 80% oddanej energii. Powyżej 10kW wartość ta wynosi 70%. W związku z tym optymalnym jest przewymiarowanie naszej instalacji tak by pokrywała również tą "stratę" z tytułu systemu opustów.

 

Bardzo ważna przy doborze wielkości instalacji jest również lokalizacja. Jeśli nasze panele będą pochylona ne południe, to nie ma potrzeby przewymiarowywać instalacji ponad wspomnianą wcześniej "stratę". Jeśli jednak montaż możliwy jest jedynie w kirunku wschód-zachód, aby nasza instalacja pokrywała 100% zapotrzebowania na energię elektryczną, konieczne może być przewymiarowanie jej nawet o dodatkowe 30%.

 

Dobór instalacji jest bardzo istotny, więc wszystkie potrzeby należy określać na miejscu. Do każdej instalacji należy podejść indywidualnie. Zawsze zachęcamy do spotkania na miejscu, by dobrać instalację odpowiednią do Państwa potrzeb.

 

Dlaczego warto zamontować instalację fotowoltaiczną?

 

Głównym argumentem, powinny być stale rosnące ceny energii. Im wyższe ceny tym szybszy zwrot inwestycji. Dodatkowo im wcześniej założysz instlalację fotowoltaiczną tym szybciej się ona zwróci, a Ty staniesz się niezależny od zakładu energetycznego. Owszem, jest to pewna inwestycja, jednak oferujemy bardzo atraktyjny system ratalny, dzięki któremu, zamiast opłacać rachunki za prąd, możesz spłacać raty, a po pewnym czasie cieszyć się już tylko darmowym prądem ze swojej małej "farmy fotowoltaicznej".

 

Dlaczego my?

W ostatnim czasie fotowoltaika stała się bardzo popularna, a w związku z tym powstało wiele firm montujących instalację fotowoltaiczne. Dlaczego my?  Do każdej instalacji zawsze podchodzimy indywidualnie. Instalacja powinna być odpowiednio dobrana do Państwa potrzeb i ma za zadanie służyć długie lata. Jednak co najważniejsze, ma w miare możliwości w jak najszybszy sposób zapewnić zwrot inwestycji, byście w przyszłości mogli cieszyć się darmową energią.

W naszych instalacjach używamy produkty znanych i cenionych producentów, z zachowaniem atrakcyjnej ceny. Wychodzimy z założenia, że instalacja ma na siebie przede wszystkim zarabiać. 

Oferujemy panele fotowoltaiczne takich marek jak: LongiSolar, Jinko, AstroEnergy, LG, Sharp, oraz falowniki m.in. takich marek jak SofarSolar, KehuaTech, Huawei, Kodak. 

Wszystkie oferowane przez nas instalacje zawierają wszystkie niezbędne zabezpieczenia wymagane przez zakłady energetyczne. Dodatkowo przygotowujemy niezbędą dokumentacje techniczną oraz wniosek do zgłoszenia instalacji do ZE. 

Oferujemy również bardzo atrakcyjne raty - zamiast "płacić za prąd" spłacaj raty a po spłacie korzystaj za DARMO ! 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze instalacji - skontaktuj się z nami !!!

 

Więcej